для людей з порушеннями зору
Хітарський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Славської селищної ради Стрийського району Львівської області

Органи управління навчального закладу

Управління навчальним закладом носить державно-суспільний, демократичний характер і здійснюється через колегіальні органи:

• педагогічну раду,

• збори трудового колективу,

• профспілковий комітет,

• батьківський комітет навчального закладу,

• учнівське самоврядування.

Управлінська діяльність адміністрації школи:

Управління сучасною школою є складною системою з багатьма внутрішніми взаємозв'язками. Його ефективність багато в чому залежить від правильного розподілу обов'язків в адміністрації школи, до якої належать директор та заступник.

Блистів Любов Йосифівна, директор школи, вчитель математики вищої категорії, нагороджена знаком «Відмінник освіти України», працює в школі з 1978 року

Блистів Ірина Орестівна , заступник директора школи , вчитель української мови  вищої категорії , працює в школі з 2000 року.

Вчителі школи мають педагогічну освіту, належний рівень професійної підготовки, ефективно здійснюють педагогічну діяльність, забезпечують результативність та якість освітньої роботи.