для людей з порушеннями зору
Хітарський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Славської селищної ради Стрийського району Львівської області

Подарунок від нідерландських благодійників

В час війни важливою справою є допомогти позитивно вплинути на моральний стан дітей. Це головна місія проєкту нідерландських благодійників Flowers4School.

Наша школа теж одержала цінний набір цибулин різних квітів, які колектив школи висадив біля пам'ятника борцям за волю України. Нехай Алея Слави своїм різнобарв'ям нагадує всім про мужність , відвагу і героїзм наших односельчан.

Навесні діточки побачать дивовижно красиві квіти. Надіємось , що разом із цвітінням квітів ми будемо святкувати Перемогу. Нехай кожна висаджена квіточка пахне для нас весною і вірою у світле майбутнє.

Щиро дякуємо благодійникам за щедрий подарунок і надіємось , що скоро на нашій землі запанує мир і спокій!